Platby

1.      „ŠKOLNÉ“ (úplata za předškolní vzdělávání)

= 900,- Kč měsíčně bez ohledu na délku pobytu dítěte ve školce – platí od 1.9.2023

Osvobozeny od úplaty jsou:

• děti, které jsou v souladu se školským zákonem povinně předškolně vzdělávány (tzn. které v průběhu školního roku dovrší věku 6 let)
  • děti rodičů pobírajících dávky státní sociální podpory (nikoliv přídavky na dítě)
  • o osvobození úplaty musí zákonní zástupci dítěte požádat písemně ředitelství školy

STRAVNÉ

• při pravidelné polodenní docházce = 40,- Kč za dítě a den
  • při celodenní docházce = 51,- Kč za dítě a den
  • děti s odkladem školní docházky mají platby vyšší = 53,- Kč (polodenně 42,- Kč)

Školné i stravné bude hrazeno jednou složenkou / jednou platbou splatnou vždy do 10.dne v měsíci.

DOPORUČUJEME hradit výše uvedené platby převodem z účtu – pozor na variabilní symbol!

Informace pro zadání trvalého příkazu:

• pouze pro období školního roku, tzn. od září do června
  • variabilní symbol obdržíte s 1.platebním příkazem, je po celou docházku dítěte do MŠ neměnný
  • číslo účtu mateřské školy je 27 – 3155180257/0100
  • částku pro trvalý příkaz obdržíte v prvních dnech docházky, obvykle postačí 1.900,- Kč na dítě (1.000,- Kč stravné + 900,- Kč školné)